10 lat współpracy ponad podziałami

Odbyło się wydarzenie  związane z 10-tymi Urodzinami Stowarzyszenia Odra-Niemen. To też 10 lat współpracy międzyśrodowiskowej w ramach akcji Rodacy-Bohaterom, której Odra-Niemen jest koordynatorem i pomysłodawcą.

To 1o lat ciężkiej pracy, pełnej barier, trudów, ale i olbrzymiej satysfakcji. Za nami wiele spotkań, przyjaźni, dumy i radości. Za nami też wiele wykonanych zadań i współpracy ponad podziałami i granicami.

W  spotkaniu brało udział ponad  300 gości z Polski i zagranicy, na czele z gościem honorowym płk Weroniką Sebastianowicz.

To był także dzień spotkań wielu środowisk, aby debatować co dalej z rozpoczętą budową federacji organizacji wokół akcji Rodacy-Bohaterom.

Stowarzyszenie Odra-Niemen na uroczystej Gali podziękowało darczyńcom, wolontariuszom oraz organizacjom z Polski i zagranicy.

To było wielkie święto wolontariatu. I jak zwykle byliśmy ponad podziałami, międzypokoleniowo, z kombatantami.

SKLEP
CHARYTATYWNY