pałacprezydencki

Spotkanie w Pałacu Prezydenckim

30 czerwca delegacja Federacji Patriotycznej  brała udział w uroczystym podsumowaniu drugiej edycji akcji “Obiady dla Bohaterów podczas epidemii”. Zadanie było organizowane przez Fundację Nie Zapomnij O Nas, Powstańcach Warszawskich i Stowarzyszenie Odra-Niemen Oddział Mazowiecki – członków naszej federacji. Spotkanie obywało się w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego, zaś gospodarzem była Pierwsza Dama, która sama przez 3 […]

Spotkanie w Pałacu Prezydenckim Dowiedz się więcej »

SKLEP
CHARYTATYWNY
Pomagaj i pamiętaj
Przejdź do treści